Kim jestem?

Kim jestem?

Nazywam Aleksandar i jestem naprawdę zwykłym facetem jak ty. Nie mam wielkie wyróżnienie mnie od innych dzieci w szkole, mieliśmy parę przyjaciół, ale również nie taaak dużo. Przeciętna liczba przyjaciół i partnerów seksualnych i kariery uniwersyteckie. Ale jedna rzecz, różnią się radykalnie, muszę napisać mega złotówki. I jestem pewien, że ta strona będzie kiedyś stać wielkość Amazon czy Apple. Prawdopodobnie nawet rażące, ale nie można błądzić razy.
 
Bo tu chodzi tu o jedno. Informacje i nowości. Zbyt wiele razy widziałem na różnych stronach informacyjnych widziałem w Niemczech, a reszta świata jest nieznaczna i nieciekawe rzeczy, które są z żadnego znaczenia. Myślę, że dla każdego coś piszesz to powód, i że nie powinien narzekać. Jeśli ktoś Bock ma napisać lodówkę, to należy to robić, ale.
 
Jeśli ktoś chce pisać o futbolu i to mówi o tym, jak gorąco dowiaduje odtwarzacza i ile chce z nimi zrobić gejem rzeczy, to powinien to zrobić, ale.
Jeśli pewnego dnia gigantyczny latający chomika przychodzi z nieba, a moje myśli kontrolować prezydent USA nakazał pierdnięcie w swojej mowie do mikrofonu, to należy to zrobić jeszcze, to jego sprawa.
 
Jestem bardzo zadowolony, że skończyło się na tu i wykazują zainteresowanie moim miejscu. Módlmy się, że będę miał cierpliwości i dyscypliny, aby przesłać codziennie i pisać artykuły o wszystkich rzeczach, które mi się znaleźć tak fascynujące.
 
Znalazłem się mianowicie nie zadowala średniej. Średnia jest w rzeczywistości całkiem głupie. Co nie jest głupie, ale ta strona. Bo umieścić czystą wielki wysiłek i mam nadzieję, że mają co najmniej tyle zabawy czytania, kiedy dotknąć tych linii.
 
W tym sensie chciałbym stworzyć szczęśliwy i czekamy na pozytywne opinie